fbpx
 
КАНЦЕЛАРИИ:Васил Ѓоргов бр.19 Скопје
ПИШЕТЕ НИ:sanik@sanik.mk / prodazba@sanik.mk
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ:076 458 081 / 076 458 091
Канцеларии
Васил Ѓоргов бр.19 Центар,
Скопје, Р. Македонија
+389 2 323 33 89
Продажба
+389 76 458 081
+389 76 458 091
Маил
sanik@sanik.mk
prodazba@sanik.mk

ЛОКАЦИЈА Канцеларии Саник

Нашите канцеларии се лоцирани на првите два спрата во зграда на ул. Васил Ѓоргов 19, наспроти деловниот центар Зебра, во Капиштец.
За сите ваши прашања сме тука да одговориме.
Телефонските броеви за контакт:

+389 76 458 081
+389 2 323 33 89

Електронска адреса:

sanik@sanik.mk

Или ве очекуваме во нашите канцеларии:

ул. “Васил Ѓоргов“ 19, Скопје
https://sanik.com.mk/wp-content/uploads/2019/12/sanik-logo-footer.png

САНИК

Основана на почетокот на 2006 година од страна на Сашо Петковски, Саник , со своето долгогодишно искуство претставува една од најуспешните компании во оваа област...
КОНТАКТ
Васил Ѓоргов бр.19 Скопје
САНИК НА СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ
https://www.instagram.com/p/B-Wt1OYHPWehttps://www.instagram.com/p/B-PM52PnJKchttps://www.instagram.com/p/B-MkUOEHMKVhttps://www.instagram.com/p/B-HaF5uHj_g