Саник

Здраво! Kако може да ви помогнеме?

архитектураНов дом, прославете со вино и многу љубов

февруари 12, 2021
https://sanik.com.mk/wp-content/uploads/2021/02/1-1280x1361.jpg

Изборот на нов дом е одлука која се носи барем еднаш во животот. Ако сеуште не сте го одбрале станот кој треба да стане ваш дом Саник ви нуди одлични решенија. Одберете дом направен со посебно внимание на структурниот идентитет, со гаранцијата за квалитет која влијае на животниот стил.

Одберете дом со многу светлина. Архитектите велат дека постојаниот проток на сончева светлина е меѓу најважните предуслови за еден стан да се претвори во дом. Светлите домови и живите бои како црвена и портокалова но и жолта делуваат на психичкото здравје и на расположението на лицата кои живеат во вакви домови.

Ако сте пред ваква одлука нема подобар момент, денот на вљубените и денот на виното 14 февруари да го поминете во нов стан. Цвеќе, вино и многу љубов е единственото нешто кое ви е потребно за првиот заеднички момент во домот кој сте го одбрале. Создавањето на романтична атмосфера помага да се изразат чувствата кон вашата сакана личност, таа ги зближува луѓето. Дискретно осветлете го вашиот дом, запалете по некоја свеќа, дозволете нивните сенки да ви го направат просторот да изгледа мистериозно и сензуално. Изберете убава музика, класика или онаа вашата омилена музика која ве прави заедно среќни.

Експертите се согласуваат дека дневната соба е срцето на секој дом. Овде се дружите со пријателите, минувате најголем дел од слободното време, дури и работите во неа.

Спалната соба освен удобност треба да обезбеди и романтика. Нема подобар момент во неа да се помине привиот заеднички Ден на љубовта. Ако дневната соба е срцето на домот, кујната е душата. Во неа подгответе го првиот заеднички оброк и испијте ја првата заедничка чаша вино.

Ако сеуште не сте одлучиле каде да го побарате вашиот дом обратете се во Саник, нашите архитекти ќе ви овозможат да почнете да ги живеете најубавите моменти во домот кој ќе го изберете.

Нашиот тим Ви посакува многу љубов и пријатна атмосфера.

ЗА НАС
Саник е компанија која нуди поинаква визија при создавањето и изборот на вашиот нов дом.Со своето 14 годишно искуство до денес постојано го подобруваме својот квалитет преку примена на најсовремени алатки и следење на светските трендови за урбано живеење...
САНИК НА СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ

Subscribe

Stay up to date

| 076 458 081